• Karl Friedrich Lager
  Karl Friedrich Lager

  Karl
  Friedrich Lager

  Parajalt humalase maitse ja õrnalt leivase aroomiga hele õlu neile, kes oskavad hinnata lihtsuse võlu. Traditsioonilised toorained ja pruulimisvõtted ning Saku õllemeistrite aastasadade jooksul kogutud kogemused annavad tulemuseks lihtsa mekiga märjukese, mis sobib ideaalselt lihakate pizzade ja soolaste snäkkidega.

  Pakend: 0,568L purk, 6-pakk
  0,5L pudel

  Serveerimis-
  temperatuur:
  +6...+8 C

 • Karl Friedrich Starkbier Karl Friedrich Starkbier
  Karl Friedrich Starkbier

  Karl FriedrichStarkbier

  Rikkaliku odralinnaste aroomiga tugev õlu, mille ehedas maitses on tunda õllepruulija kindlat meelt ja tugevat kätt. Starkbier on lihtne märjuke, mis tasakaalustab rasvaseid toite ja tuleb kõige paremini esile just sealihast roogade kõrval.

  Pakend: 0,568L purk

  Serveerimis-
  temperatuur:
  +10...+12 C

 • Karl Friedrich Oktober
  Karl Friedrich Oktober

  Karl FriedrichOktober

  Õlu, mille väljanägemine, aroom ja maitse on inspireeritud Oktoberfestist, kus sedasorti õlled on kõrgelt au sees. Eriliseks teeb selle õlle maitsete ühtlus: linnased ja humalad on omavahel ülimõnusalt läbi põimunud. Oktoberi leivase maitsega sobitub suurepäraselt kõik, mis on grillilt tulnud.

  Pakend: 0,568L purk

  Serveerimis-
  temperatuur:
  +6...+8 C

 • Karl Friedrich Märzen
  Karl Friedrich Märzen

  Karl FriedrichMärzen

  Karamell-linnaste ja humalase maitsega klassikaline punane õlu. Märtsiõlle värskus ja punaks toon kannavad endas euroopaliku õllekultuuri väärikat ja värvikat ajalugu. Sobib hästi kõigi sealiha, aga ka veisest tehtud roogadega.

  Pakend: 0,568L purk

  Serveerimis-
  temperatuur:
  +10...+12 C